Adminisztráció, irodai munka

Irodai adminisztrátor munka Dévaványán

Munkavégzés helye: Dévaványa
2019. 04. 23. 10:39

Jelentkezni személyesen önéletrajzzal vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Személyes interjúra a cég székhelyén az irodavezetővel Furka Jánosnével van lehetőség hétköznaponként 9-16 óráig.

Cím: 5510 Dévaványa Kisújszállási u. 12

Feladatok:

  • Szállítmányozással kapcsolatos feladatok ellátása (beérkező áruk átvétele, fuvarrendelés, szállítólevelek számlák alapján raktárra vételezése)
  • Fuvarköltségek ellenőrzése
  • Számlázás
  • Adatok rögzítése belső vállalatirányítási rendszerben
  • Gépkocsivezető kollégák munkájának támogatása
  • Egyéb logisztikai/irodai adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft-Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Precizitás

Előnyök:

  • Pénzügyi és/vagy szállítmányozási területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv kommunikáció szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése